Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Sıfır hasta yatağı pahalı diyenler ve mevcut bütçelerine uygun hasta yatağı bulamayanlar, tercihlerini hasta yatağı kiralamadan yana kullanabilirler. Bunun için bireyler ve hasta yakınları, hasta yatağı kiralama fiyatlarını merak edebilir.

Hasta Yatağı Kiralama

Hayatımızın çeşitli dönemlerinde ağır hastalıklar geçirebiliriz. Ya da yakınlarımız bu hastalıkları geçirebilir. Bu noktada 1-2-3 ay yatış gerektiren hastalıklarda  hasta yatağı satın almak yerine hasta yatağı kiralamak daha ekonomik olacaktır. Hasta yatağı kiralama hizmeti, belli bir süre evde yatması gereken hastalar için geliştirilmiş bir projedir. Hasta yakınlarına da ekonomik açıdan kolaylık sağlayan bu uygulama ile hem hastaların yatış ihtiyacı en konforlu şekilde yerine getiriliyor hem de hasta yakınları gereksiz yere yatak satın alma sıkıntısına düşmüyor. Hasta Yatağı Kiralama hizmeti aylık kiralama hizmeti olarak verilmektedir. maksimum 3 ay yatacak hastalar için hasta yatağı kiralama hizmeti bir fırsattır. Ancak 4 ay ve daha uzun süre yatmış gerektiren hastalıklarda hasta yatağı satın almanız önerilir.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları
Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Hasta Yatağı Kiralama Ücreti

Hasta yatağı kiralamak için firmamızın müşteri temsilcileri ile görüşme yaparak kısa sürede size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız çok uygun fiyatlarla hasta yatağı kiralama hizmeti vermektedir. Firmamızda çok çeşitli hasta yatakları mevcuttur. Size sunulan fiyatlara serum askısı ve yatak koruyan örtü fiyatları dahil edilmektedir. Firmamızda zaman zaman çok uygun fiyat  kampanyaları yapılmaktadır. Hasta Yatağı hijyen kurallara uyularak sizlere tertemiz ve enfeksiyon riski olmadan verilmektedir. Bir hastadan alınan yatak başka bir hastaya kiralanma  öncesinde iyice dezenfekte edilir ve enfeksiyon riski sıfıra indirilir.

Hasta yatağı satın almak külfetli bir iştir, hasta yakınlarının ekonomik açıdan gereksiz yere kısa süreli yatışlar için yatak satın almak zorunda kalmaması için kiralama yöntemi çok daha caziptir. Hemen firmamızı arayarak katalogdan istediğiniz yatağı seçerek kiralama hizmetini alabilirsiniz. Sonuç itibari ile hastalarına değer vermeyi düşünenler ancak yeterli sermayeyi bulamayanlar, bu şekilde bir çözüm getirebilirler hastalarına karşı. Mevcut durumlar göz önüne alınarak, kredi kartına taksit bile yapılabilir bu durumlarda. Hasta yatağı kiralama fiyatları yatağın mevcut durumuna göre değişkenlik gösterebilir.