Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama konusunda çoğu illerden müşteriler gelmektedir. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere hasta yatağı kiralama ve satın alma seçenekleri bulunmakta.

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Ülkenin en büyük kentlerinden biri olan İstanbul’da hasta yatağı fiyatları ideal düzeydedir. Ömür boyu yatalak olan ya da bir süreliğine yatarak tedavi görmesi gereken hastaların rahatlığı düşünülerek hasta yatağı imal edilmiştir. Sıkıntılı geçen bu sürecin olumsuzluklarından kurtulmak için son derece ideal bir seçimdir.

Hijyenik olması ile dikkat çeken hasta karyolası, tamamen hastalara özel olarak tasarlanmıştır. Özellikle tedaviyi olumlu etkilemesi ile tercih edilen hasta yatakları, ihtiyaca göre çeşitlenmektedir.

Hasta Yatakları çeşitleri bakımından da oldukça ideal düzeydedir. Elektrikli, havalı, motorlu gibi farklı modelleri olan hasta yatakları arasından ihtiyacınıza en uygun olan modeli seçebilirsiniz. Ayrıca hareket etmesi ve ayarlanma özelliğine sahip olması sayesinde hastaların günlük ihtiyaçlarını karşılaması daha kolay bir hale geliyor.

Hasta Yatağı Kiralama
Hasta Yatağı Kiralama

Hasta karyolalarının yerleri rahatlıkla değiştirilebilmektedir. Özel tekerlekleri bulunan bu yatakları istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Hastanın baş ve ayak kısımları yükseltilmek istendiğinde ayarlanma özelliği devreye girer. Ayrıca yataklara eklenen yan korkuluklar sayesinde düşme gibi bir sorun da ortadan kaldırılmıştır.

Hasta Yatakları Kiralama Ankara

Ankara ilinde hasta yatağı ihtiyacı olanlara çözüm sunmakta. 2.el hasta yatağı veya sıfır satın almak isteyenlere bir çok avantaj sunulmaktadır. Ömür boyu yatmak zorunda olan hastalar için hasta yatağı kiralama mantıklı değildir. Çünkü kiralama süresi bittikten sonra yatağın teslim edilmesi gerekecek. Ancak kısa süreli yatmak zorunda olan hastalar için hasta yatağı kiralanması ideal bir seçimdir.

Ekonomik açıdan da büyük avantaj sağlayan kiralama sistemi sayesinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Sağlık için gerekli olan hasta yataklarını kiraladıktan sonra süresi bitince teslim etmeniz gerekir. Orta yükseklikte hazırlanan hasta yatağı kiralama fiyatları, yatakların özelliklerine ve modeline göre değişmektedir. Yatağa ihtiyacı olan kişinin hastalık durumuna ve ihtiyaçlarına göre en uygun hasta yatağını almalısınız.