Medikal Havalı Yatak Fiyatları (2019 GÜNCEL FİYATLAR)

Medikal ürünlerden bir tanesi olan medikal havalı yatakları en fazla tercih edilen ürünler arasında. Hasta yakınları ise medikal havalı yatak fiyatlarını merak etmekte. 2019 güncel fiyatlar eşliğinde havalı yatakların ne kadar olduğunu buradan öğrenebilir ve buna göre sipariş verebilirsiniz.

Medikal Havalı Yataklar
Medikal Havalı Yataklar

Medikal Havalı Yatak Satan Yerler

Hastalar için özel olarak tasarlanan hasta yatağı, normal yataklara göre çok daha kaliteli bir tedavi süreci sunar. Uzun ya da kısa süreli yatalak hastalar tarafından tercih edilen hasta yatakları, normal yataktan alamayacakları konfor ile karşılaşırlar.

Özellikle felç geçiren hastaların kullanması gerekli olan hasta karyolası, özellikleri sayesinde hastaların eklem ağrılarını giderir ve rahat bir uyku geçirmelerini sağlar. Hasta yatakları kendi içerisinde gruplara ayrılıyor. Bu gruplar arasında ise medikal havalı yataklar daha çok dikkat çekiyor.

Medikal Havalı Yatak Nedir?

Normal hasta yataklarından farklı olan medikal havalı yataklar, motor özelliği ile diğer yataklardan ayrılıyor. Hareket etme özelliği sayesinde hastalar yatak üzerinden temel ihtiyaçlarından bazılarını rahatlıkla karşılayabilmektedir. Hastalara olduğu kadar hasta bakıcılarına da kolaylıklar sunan havalı yataklar, konforu evinize kadar getiriyor.

Sürekli yatmak zorunda kalan hastaların vücudunda terleme ile beraber yara ve kızarıklıklar görülebilir. Diğer hasta yataklarında bu sorunları koruyucu bir özellik bulunmuyor. Ancak havalı hasta yatağı sayesinde bu sorunların önüne geçilebiliyor.  Bu kadar kaliteli olan havalı hasta yatağının fiyatları da merak ediliyor.

Havalı Hasta Yataklarının Fiyatları

Elektrikli bir motora sahip olan havalı yataklar şişme özelliğine sahiptir. Terleme ile yara oluşumuna son veren bu yataklar tedavi sürecinde de oldukça etkilidir. Yatağın özellikleri, işlevleri ve kalitesine göre fiyatı değişmektedir. 3 ayrı özelliğe sahip havalı yataklar vardır.

Bunlardan boru tipi olan havalı yatakların fiyatı son derece uygundur. Pozisyonlu havalı yatak fiyatları ise diğer türlere göre daha pahalıdır. Eğer satın almak bütçenizi zorluyor ise kısa süreli yatalak hastalarınız için hasta yatağı kiralama hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.