Medikal Havalı Yatak Fiyatları

Havalı yatak medikal ürünlerini kiralamak veya satın almak isteyenler, ikinci el veya sıfır olarak satın alabilirler. Bunun için uygun satan yerler ile irtibat kurulması önerilir.

Havalı Yatak Fiyatları

Havalı yataklar kullanımı son derece önemli olup, tavsiye niteliğinde olmak gerekirse ikinci el havalı yatak satın almanızdır. Zira sıfır havalı yatak fiyatları artan döviz kuruna bağlı olarak yükselmiştir. Bu ürünleri sahibinden veya letgo tarzı sitelerden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Havalı yatak nedir: Özellikle çok uzun süreler yatmak zorunda olan hastalarda, yatak Yarası olarak adlandırılan ve iyileştirilmesi çok zor olan yaraların açılmasını engelleyen havalı yataklar önerilmektedir. Yatak yarası geliştirme riski çok olan kimselerde güvenli konforlu ve dayanıklı yatak olarak Witra havalı yatak önerilebilir, özellikle teknolojinin de son zamanlarda çok gelişmesi sayesinde geliştirilen Witra havalı yatak ürünleri patlama riskini neredeyse sıfıra indirmiş teknolojilerle üretiliyor.

Havalı Yatak Fiyatları
Havalı Yatak Fiyatları

İkinci El Havalı Yataklar

Hava ayarını doğru yapmak suretiyle vücudun çeşitli yerlerinde etki eden basıncın azaltılmasına yönelik olarak üretilen havalı yatak fiyatı bu açıdan güvenlik, konfor ve ekonomi sağlar. Hasta karyolası ölçüsünde üretilen havalı yataklar çeşitli hücrelerden meydana gelmektedir, hastalığın ağırlığının yatak tarafından absorbe edilmesi amacıyla üretilen havalı yatak hastayı rahatsız edecek ek bileşenler barındırmaz. Sipob çevresinde sağlam bir yapı kullanıldığı için hava kaçırma riski yoktur, kullanıcının rahatsız olacağı gürültü çıkaracak sesler çıkarmaz. Ayrıca havalı yatak hasta hangi ağırlıkta olursa olsun hastayı taşıyabilecek kapasitede üretilir son derece uygun fiyatlarla sunulan havalı yatak ihtiyacınız varsa veya uzun süre yatması gereken hastalarınız varsa havalı yatak siparişi vermeniz yararlı olacaktır. Böylece uzun süreli yatalak hastalarda konfor emniyet sağlamak amacı ile havalı yatak kullanımı, son teknoloji ile üretilmiş ve hastaların hizmetine sunulmuştur. Havalı yataklarda baskı gücünü sıfıra yakın dizayn etmek, hastanın rahatını sağlamak için gereklidir. Az veya fazla şişirme durumunda havalı yatak istenen konforu vermez.