Reflü Yatak Kullananlar (Yatak Kılıfı – Kullanıcı Yorumları)

Hasta yatağı kiralama ve satın alma aşamasında müşteriler, kullanıcı yorumlarına bakmakta. Bu nedenle reflü yatak kullananlar onlar açısından son derece önemlidir. Ayrıca yatak kılıfı dahil her türlü bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz.

Reflü Yatağı Fiyatları

Reflü yatakları özellikle reflü mide hastalığı geçiren insanlar için büyük bir avantaj sağlıyor. Bilindiği gibi reflü hastalığı yemek borumuzun mide ile birleştiği noktada  valf görevi gören kapağın zarar görmesi ve mide asitlerinin bu kapaktan sızarak yemek borusuna kadar çıkabilmesi sonucu ağızdan çok ekşi sert asitli bir sıvı tadının alınması hastalığın işaretlerindendir. Dümdüz yatakta uyumaya çalışan bir Reflü hastası gece yarısı kalkar ve boğazına kadar çıkmış olan mide asidinin kötü tadı yüzünden kendini de kötü hisseder midede yanma ses kısıklığı stres öksürük kötü ağız kokusu kalpte çarpıntı göğüste basınç hissi nefes darlığı diş etlerinde bu asitli sudan kaynaklanan tahriş reflünün belirtilerindendir. Bu nedenle reflü hastalarının özel reflü yatakları adı verilen yataklarda uyuması reflü semptomlarını azaltacaktır özel olarak tasarlanmış olan reflü yatakları bütün mide hastalıklarında hastayı rahatlatır.

Reflü Yatakları
Reflü Yatakları

Reflü Yataklarının Faydası

Özellikle gece öksürüklerinin ve ataklarının önlenmesinde size yardımcı olur. Reflü hastalarının horlamasını Önler ve solunum yolu enfeksiyonlarını engeller reflü yastıkları kolayca yıkanabilir bir kılıfa sahiptir Böylece mikropların barınmasına izin vermez reflü hastaları uyurken söz konusu mide asidinden arızalı kapaktan yukarı çıkmasını engeller Böylece tedavi sürecini yardımcı olur. Reflü yatakları çok kaliteli malzemeden üretildiği gibi, reflü yastıkları da  kaliteli visko elastik malzemelerden imal edilmektedir. Böylece hava dolaşımını kolayca sağlar ve terlemeyi engeller. Gece boyunca mide ekşimesi, asidin yukarı çıkması gibi istenmeyen durumları önler.

Sonuç olarak bakıldığında reflü önemli hastalıkların tetikleyicisi olmakla beraber tedavi edilmediğinde büyük sorunlar çıkabiliyor sonraki zamanlarda. Bu nedenle tedavi yerinde ve devamlı yapılmalı ve doktorun önerilerine bakılmalıdır. Reflü tedavisinde hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerin etkisi unutulmamalıdır.